SKUPINOVÉ KURZY SEPTEMBER

OTVÁRAME NOVEMBROVÉ KURZY FRANCÚZŠTINY!!!

ÚPLNÍ ZAČIATOČNÍCI A1.1

Čas: pondelok, 17:00-18:30

Trvanie kurzu: od 4.11 - 16.12 (7x90min)

Počet účastníkov v kurze: 3 – 6

Cena kurzu: 105€ (vrátane materiálov)

Nestihli ste septembrové zápisy a stále premýšľate, či sa odhodlať učiť francúzštinu? Poďte si k nám vyskúšať 7-týždňový kurz pre začiatočníkov. V malej skupine urobíte za pár týždňov pokroky, ktorým ani sami nebudete veriť. Nenechajte sa od francúzštiny odradiť. Naučíme vás správne základy výslovnosti, gramatiky a časovania, pridáme užitočnú slovnú zásobu a už po niekoľkých týždňoch sa nebudete obávať vycestovať na predĺžený víkend do Paríža. 

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ...

FALOŠNÍ ZAČIATOČNÍCI A1.2

Čas: utorok, 18:30-20:00

Trvanie kurzu: od 5.11 - 16.12 (7x90min)

Počet účastníkov v kurze: 3 – 6

Cena kurzu: 105€ (vrátane materiálov)

Pre všetkých falošných začiatočníkov otvárame od 5. novembra 7-týždňový kurz francúzštiny. Pridajte sa k nám a vráťte sa do školských lavíc. Nikdy nie je neskoro na oživenie vedomostí. V príjemnom kolektíve si nielen zopakujete, čo ste sa dávno naučili, ale dozviete sa veľa nových zaujímavostí a príjemne strávite čas. 

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ...

-----------------------------------------------------------------------------

MIERNE POKROČILÍ A2.2

Čas: streda, 18:45-20:15

Trvanie kurzu: od 25.9 - 4.12 (11x90min)

Počet účastníkov v kurze: 3 – 6

Cena kurzu: 165€ (vrátane materiálov)

Tento kurz je určený tým, ktorí už s francúzštinou majú skúsenosti, avšak nemajú možnosť venovať jej dostatok času. Každá hodina je zameraná z časti na gramatiku, slovnú zásobu, a prevažne konverzáciu. V malej skupine si jedenrát týždenne precvičíte Vaše jazykové zručnosti, doplníte gramatiku a dozviete sa zároveň aktuality z diania vo Francúzsku, keďže prvých 10 minúť z každej hodiny bude venovaných aktuálnym správam. Tento kurz je ideálnou možnosťou ako s francúzštinou ostať v kontakte a zároveň získať nové vedomosti. 

​Výučba prebieha zo špeciálne zostavenej učebnice, ktorú obdržíte pri zápise zdarma. 

 

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ...

 

VYŠŠIE POKROČILÍ B2

Čas: pondelok 18:45-20:00

Trvanie kurzu: od 23.9 - 2.12 (11x90min)

Počet účastníkov v kurze: 3 – 6

Cena kurzu: 165€

Pre pokročilých študentov, ktorí sa už vedia vo francúzštine vyjadriť na komplexnejšie témy a ovládajú väčšinu gramatických javov je určený kurz B2. Jedenkrát týždenne sa budete venovať nielen gramatike, ale najmä obohateniu slovnej zásoby a konverzácie. Kniha obsahuje pestrú škálu tém, ktoré sú aktuálne nielen vo Francúzsku, ale aj vo svete. Každej téme venujeme dostatok času a okrem cvičení z knihy a pracovného zošita precvičujeme prebrané učivo prostredníctvom hier, diskusií, videí a obrázkov.

Výučba prebieha z knihy a pracovného zošita Édito B2, ktoré si študent zakúpi pri zápise. Cena knihy je 26€ a pracovného zošita 13€. 

CHCEM SA PRIHLÁSIŤ...