Kurzy francúzštiny

Zapíšte sa na online kurz už dnes. U nás si môžete vyskúšať akúkoľvek hodinu nezáväzne a bezplatne. Počet miest je obmedzený, v každom kurze sú maximálne štyria študenti.   


Obdobie confnement nám pomaly vrcholí a naše pracovné aj mimopracovné aktivity by sa mali v najbližšich týždňoch vracať do starých koľají. Pre každého bolo toto obdobie svojim spôsobom náročné, či už kvôli deťom, práci, starostlivosti o domácnosť alebo obmedzenému kontaktu s rodinou a priateľmi. Boli sme nútení hľadať nové spôsoby práce a rodinného spolužitia. Pre nás malo toto obdobie veľký význam, keďže sme prišli na to, že vieme ostať v spojení s našími študentmi na 100% aj online. Prišli sme s novou ponukou kratších online cyklov, na ktoré sa môžete prihlásiť bez ohľadu na to či ste z Bratislavy, Popradu, Sniny alebo sa momentálne nachádzate v Paríži. Maximálny počet účastníkov sme znížili na štyroch v každom kurze, keďže chceme dať všetkým študentom priestor a možnosť vyjadriť sa.

Vyberte si z našej aktuálnej ponuky online kurzov francúzštiny a príďte sa sami presvedčíť, že učenie francúzštiny môže byť naozaj spojením príjemne a užitočne stráveného času.