SKUPINOVÉ ONLINE KURZY

U nás sa môžete do kurzu zapísať kedykoľvek. Príďte si vyskúšať hodinu nezáväzne a zdarma. yes

 

Zoznam online kurzov:

Deň: streda - piatok,  Čas: 7:15 - 8:15 

Deň: pondelok, Čas: 18:00 – 19:00 

Deň: streda, Čas: 17:00 – 18:00 

Deň: pondelok - streda,  Čas: 16:30 - 17:30 

 

 

 


Online kurz pre začiatočníkov

Ak ste dlhšie váhali či by stálo za to učiť sa po francúzsky, využite letné mesiace na vzdelávanie. Pre všetkých, ktorí chcú využiť skoré rána na učenie, je tento kurz ideálny. Kurz bude prebiehať 2x týždenne, v stredu a v piatok od 7:15 - 8:15. Všetky materiály Vám poskytne učiteľ priamo na hodine.  Pri úplných a falošných začiatočníkoch používame vlastnú učebnicu, ktorá obsahuje gramatiku, slovíčka, texty a cvičenia. V každej skupinke sú maximálne 4 študenti. Všetko, čo budete potrebovať je prístup na internet, kameru a motiváciu. 

Kedy : streda - piatok, 7:15 - 8:15 (od 8.7)

Dĺžka kurzu : 5 týždňov 

Cena : 100€

--- HORE

 

 

 


Online konverzačky - Cuisine (A2)

V mesiaci august sa porozprávame na tému "Cuisine française." Spoločne sa pozrieme na slovnú zásobu, základné výrazy a budeme veľa konverzovať. Súčasťou kurzu je aj 40-minútový online webinár s Francúzsky šéfkuchárom, na ktorom sa budete mať možnosť zúčastniť. Tento tajný hosť nám porozpráva o sebe a priblíži jeho kulinársku kariéru. Webinár sa uskutoční v druhej polovici augusta. V prípade, že Vám dátum a čas webináru nebude vyhovovať, zašleme Vám priamo na mail jeho kompletnú nahrávku. 

Kedy : štvrtok, 18:00 - 19:00 (od 6.8)

Dĺžka kurzu : 4 týždne

Počet hodín: 4x60min + 40min webinar

Cena : 48€

--- HORE

 

 


Online konverzačky  - Cuisine (B1/B2)

Všetky konverzačné kurzy sa budú v mesiaci august venovať téme "Cuisine française." Obtiažnosť a obsah kurzu je prispôsobený danej úrovni. Cieľom kurzu je predovšetkým rozprávať a zdokonaliť si ústny prejav. Spoločne si vysvetlíme slovnú zásobu, prejdeme si najdôležitejšie výrazy a budeme ich používať v praktických situáciách.  Súčasťou kurzu je aj 40-minútový online webinár s francúzskym šéfkuchárom, na ktorom sa budete mať možnosť zúčastniť. Tento tajný hosť nám porozpráva o sebe a priblíži nám jeho kulinársku kariéru. Webinár sa uskutoční v druhej polovici augusta. V prípade, že Vám dátum a čas webináru nebude vyhovovať, zašleme Vám priamo na mail jeho kompletnú nahrávku. 

Kedy : streda, 17:00 - 18:00 (od 5.8)

Dĺžka kurzu : 4 týždne

Počet hodín: 4x60min + 40min webinar

Cena : 48€

--- HORE

 

 

 

Falošní začiatočníci ONLINE

Tretí cyklus kurzu pre začiatočníkov začína už druhý augustový týždeň. Kurz bude prebiehať 2x týždenne, v pondelok a v stredu od 16:30 do 17:30. Všetky materiály Vám poskytne učiteľ priamo na hodine.  Pri úplných a falošných začiatočníkoch používame vlastnú učebnicu, ktorá obsahuje gramatiku, slovíčka, texty a cvičenia. V každej skupinke sú maximálne 4 študenti. Všetko, čo budete potrebovať je prístup na internet, kameru a motiváciu. 

Kedy : pondelok - streda, 16:30 - 17:30 (od 10.8)

Dĺžka kurzu : 5 týždňov 

Cena : 100€

--- HORE