Parlons français ensemble!

Kurzy

Bonjour à tous!

Sme veľmi radi, že sa rady prívržencov francúzštiny pomaly rozrastajú. Ako už mnohí viete, nájdete nás na 2. poschodí v OC Glavica v Devínskej Novej Vsi (BA 4). Pre tých, ktorým je táto lokalita vzdialená, ponúkame hodiny online. Bližšie k Vám sa posnažíme prísť koncom tohto roka, kedy by sme chceli otvoriť našu druhú učebňu v Bratislave. Všetko sa však dozviete v pravý čas. J

V ponuke sú pre Vás aktuálne pripravené štyri úrovne skupinových kurzov pre dospelých. Po absolvovaní predošlých vyučovacích cyklov a na základe konzultácií so študentmi sme pre Vás zostavili aj nové učebné materiály. Špeciálne pripravená „kniha” čerpá informácie z rôznych zdrojov a tak ponúka pestrú škálu poznatkov a zodpovedá priamo potrebám kurzu.

Okrem kurzov pre dospelých si na svoje prídu taktiež mamičky s deťmi. Všetky aktuálne informácie ohľadom konania kurzov a cien nájdete na tejto stránke. Ak by Vám predsa len niečo chýbalo alebo by ste mali akékoľvek otázky, neváhajte využiť emailový alebo telefonický kontakt.

Nezabudnite si kliknúť aj na náš Facebook, kde do konca apríla rozdávame každý týždeň francúzske knihy.

Prajeme všetkým študentom bon courage do ďalších hodín a veľa motivácie k získavaniu nových vedomostí.

S pozdravom,

Tím Bonjour francúzština