Kurzy francúzštiny

Zapíšte sa na online kurz už dnes. Počet miest je obmedzený, v každom kurze sú maximálne štyria študenti. Veríme, že menej je naozaj viac a na kvantite záleží rovnako ako na kvalite. Aktuálna ponuka kurzov: ponuky online kurzov francúzštiny


Pre všetkých zaneprázdnených nadšencov francúzštiny prinášame ONLINE kurzy, ktoré si bez problémov môžete vziať so sebou kdekoľvek budete. Kurzy francúzštiny pre začiatočníkov trvajú 6 týždňov, od úrovne A2 je dĺžka kurzu 12 týždňov. V našej ponuke nájdete aj konverzačné kurzy, ktoré sa tematicky menia každý mesiac. 

Marec -  La mode

Apríl - Le ménage de printemps

U nás ale dostanete aj niečo naviac. Súčasťou konverzačného kurzu je aj webinaire s rodeným Francúzom, ktorý bude priamo z daného odvetvia a porozpráva nám o svojich skúsenostiach a zážitkoch. Ak sa webinára nebudete môcť zúčastniť, nahrávku Vám zašleme priamo na email.

Všetky naše kurzy prebiehajú online, takže sa môžete prihlásiť bez ohľadu na to, či ste z Bratislavy, Popradu, Sniny alebo sa momentálne nachádzate v Paríži. Výučba prebieha v malých skuinách, keďže chceme dať všetkým študentom priestor a možnosť vyjadriť sa.

Vyberte si z našej aktuálnej ponuky online kurzov a príďte sa sami presvedčíť, že učenie francúzštiny môže byť naozaj spojením príjemne a užitočne stráveného času.