Kurzy francúzštiny pre všetkých

Kurzy

 

Bonjour ! 

Páči sa vám francúzština a radi by ste ju vedeli aj aktívne používať? V tom prípade ste na správnej adrese! Už takmer štyri roky vám ponúkame kurzy francúzštiny v Bratislave. Okrem OC Glavica v Devínskej Novej Vsi nás od júna nájdete aj v Novom Meste na Račianskej ulici. Na letné mesiace sme si pre vás pripravili zaujímavé kurzy od úplných začiatočníkov až po pokročilých. Novinkou sú tzv. jednorazovky, kde si budete môcť precvičiť nielen konverzáciu, ale aj správnu francúzsku výslovnosť, a to bez viazanosti a za super ceny.

Francúzštinu učíme s nadšením a zároveň kladieme dôraz na kvalitu a moderné metódy výučby. Ak by ste váhali prečo si vybrať práve nás, tak vám ponúkame 3 hlavné dôvody:

 

MALÉ SKUPINY ŠTUDENTOV
Kurzy vyučujeme v malých skupinách s maximálne 6 študentmi, vďaka čomu sa na našich hodinách dostane k slovu každý. Spolupráca a interakcia je veľmi prínosná v procese učenia a preto je pre nás dôležité, aby hodiny prebiehali v uvoľnenej komornej atmosfére.

 

BEŽNÁ FRANCÚZŠTINA
Jeden príklad z bežného francúzskeho života je podľa nás viac ako tri poučky. Naučíme vás ako využiť gramatiku v praxi, ako si objednať kávu či nebáť sa opýtať na cestu. Porozprávame vám o zaujímavostiach z francúzskeho života, ktoré vám pri návšteve tejto krajiny určite poslúžia.  

 

UČEBNÉ MATERIÁLY ZDARMA
Pre našich študentov sme pripravili vlastné učebné materiály, ktoré zodpovedajú potrebám kurzu a obsahujú všetko, čo je potrebné pre úspešné zvládnutie francúzštiny. Od výslovnosti, cez gramatiku, texty až po posluchové cvičenia či tabuľky so slovíčkami. Našu učebnicu sme zostavili z tých najlepších zdrojov a z našej vlastnej skúsenosti s vyučovaním.