Kurzy

Bonjour ! 

Páči sa vám francúzština a radi by ste ju vedeli aj aktívne používať? V tom prípade ste na správnej adrese! Už takmer štyri roky vám ponúkame kurzy francúzštiny v Bratislave. Okrem OC Glavica v Devínskej Novej Vsi nás od júna nájdete aj v Novom Meste na Račianskej ulici. Na jeseň sme si pre vás pripravili zaujímavé kurzy pre dospelých, študentov, mamičky na materskej či deti z frankofónnych rodín.

Francúzštinu učíme s nadšením a zároveň kladieme dôraz na kvalitu a moderné metódy výučby. Ak by ste váhali prečo si vybrať práve nás, tak vám ponúkame 3 hlavné dôvody:

 

MALÉ SKUPINY ŠTUDENTOV
Kurzy vyučujeme v malých skupinách s maximálne 6 študentmi, vďaka čomu sa na našich hodinách dostane k slovu každý. Spolupráca a interakcia je veľmi prínosná v procese učenia a preto je pre nás dôležité, aby hodiny prebiehali v uvoľnenej komornej atmosfére.

 

BEŽNÁ FRANCÚZŠTINA
Jeden príklad z bežného francúzskeho života je podľa nás viac ako tri poučky. Naučíme vás ako využiť gramatiku v praxi, ako si objednať kávu či nebáť sa opýtať na cestu. Porozprávame vám o zaujímavostiach z francúzskeho života, ktoré vám pri návšteve tejto krajiny určite poslúžia.  

 

UČEBNÉ MATERIÁLY ZDARMA
Pre našich študentov sme pripravili vlastné učebné materiály, ktoré zodpovedajú potrebám kurzu a obsahujú všetko, čo je potrebné pre úspešné zvládnutie francúzštiny. Od výslovnosti, cez gramatiku, texty až po posluchové cvičenia či tabuľky so slovíčkami. Našu učebnicu sme zostavili z tých najlepších zdrojov a z našej vlastnej skúsenosti s vyučovaním.