Parlons français ensemble!

Články

INDIVIDUÁLNE HODINY

Nevyhovuje vám žiaden z časov našich skupinových kurzov? Chceli by ste mať kurz šitý naozaj na mieru, na ktorom sa naši lektori prispôsobia vašim konkrétnym potrebám? Potom sú individuálne kurzy vhodné práve pre vás. Pôjdete svojím tempom a spolu s lektorom sa zameriate na oblasti, ktoré vás najviac zaujímajú alebo sú pre vás nevyhnutné v práci a/alebo súkromí.

JEDNORAZOVKY

Keďže cez leto je ťažké si popri dovolenkách, festivaloch a grilovačkách nájsť čas chodiť pravidelne a dlhodobo na nejaký kurz, rozhodli sme sa vám ponúknuť dva špeciálne kurzy francúzštiny:jednorazovky. Sú určené pre všetkých, ktorí chcú zostať aj cez leto s francúzštinou aspoň trochu v kontakte, ale nemajú záujem sa zaviazať na celé dva mesiace. Na tieto kurzy sa prihlasujete z týždňa na týždeň. Stačí, ak nám vždy do nedele dáte vedieť, že prídete.

ON VOYAGE ! (Intenzívne cestovateľské kurzy)

Chystáte sa na dovolenku do Francúzska? A radi by ste počas nej využili francúzštinu? Naše cestovateľské kurzy francúzštiny sú určené práve pre vás. Vyskúšate si, ako sa ubytovať v hoteli, objednať si jedlo v reštauráci či kúpiť croissant v pekárni.

FALOŠNÍ ZAČIATOČNÍCI (A1.1) - večer

Viete sa už po francúzsky pozdraviť, predstaviť sa a slovesá être a avoir máte v malíčku? Na tomto kurze sa spoločne posunieme ďalej. Naučíme sa ako opísať osoby, ktoré poznáme, ako používať francúzske privlastňovacie a ukazovacie zámena, ale predovšetkým budeme po francúzsky veľa rozprávať.

ZAČIATOČNÍCI (A1.1) - ráno

Poďte s nami objavovať francúzštinu alebo si oprášte, čo ste sa naučili už dávnejšie. Na tomto kurze pôjdeme úplne od začiatku, aby ste si francúzštinu vybudovali na pevných základoch. Naučíme sa správne vyslovovať, pozdraviť, predstaviť sa a vysvetlíme si základnú francúzsku gramatiku tak, aby ste ju už nezabudli.